موضوعات برگزیده

هرآنچه لازم است درباره بیلیارد بدانید.

سرگرمی

خوب به رنگ ها نگاه کنید، نخستین چیز که باید درباره بلیارد بدانید این است که این بازی برخلاف بازی های توپی دیگر دارای توپ های زیادی است.

رکورد حل معمای روبیک متعلق به چه کسی است؟

سرگرمی

لوکاس اتر 14 ساله در جریان مسابقاتی در مریلند آمریکا ، توانست با حل معمای مکعب 3x3روبیک در کمتر از پنج ثانیه ، رکورد جدیدی را در این زمینه رقم بزند. انجمن جهانی روبیک موفقیت این نوجوان را در وبسایت خود تایید کرد.

آموزش دومینو

سرگرمی

دومینو بازی‌ای است که با مهره‌های مستطیل شکل دومینو بازی می‌شود. در این مقاله شما را با قوانین و انواع متفاوت این بازی آشنا می سازیم.

عاشقان بازیگری از چه راهی می توانند به قاب جادویی برسند؟

سرگرمی

رویه‌های مختلفی برای ورود افراد به بازیگری وجود دارد. دسته اول کسانی هستند که تحصیلات دانشگاهی دارند و با دنیای هنر آشنا می‌شوند. دسته دوم افرادی‌اند که در کلاس‌های آزاد بازیگری شرکت می‌کنند و دسته سوم هم شامل افرادی است که متکی بر شانس، رابطه و متأسفانه بواسطه مسائل مالی وارد این حوزه می‌شوند.

شرط بندی عجیب میلیاردرها کف خیابان های تهران

سرگرمی

اگر بامداد روز جمعه از خیابان اندرزگو عبور کرده باشید، حتما با این صحنه روبه‌رو شده اید. تعدادی جوان که معمولا حالت طبیعی ندارند با اتومبیل های گران قیمت خود در کنار خیابان در صف مسابقه قرار دارند و بر سر شرطی که قرار است بسته شود چانه زنی می‌کنند.

44 راز فوتبال عالی بازی کردن

سرگرمی

«میرساد هاسیچ» یکی از نویسندگانی‌است که درباره ورزش کتاب‌های زیادی به رشته تحریر درآورده است. «44 راز برای فوتبال عالی بازی کردن» از جدیدترین آثار اوست که با استقبال خوبی از سوی ورزش‌دوستان مواجه شده است.
با عضویت در خبرنامه سایت، جدیدترین مقالات ما را در ایمیل خود دریافت نمایید.
Advertisement